Portal Resko24.pl - Menu boczne

OGŁOSZENIA PŁATNE

ogloszenia platne r24Ogłoszenia płatne w Portalu Resko24.pl to gwarancja natychmiastowej, taniej i skutecznej reklamy

Chcesz zamieścić swoje ogłoszenie, artykuł sponsorowany lub inny produkt promocyjny skontaktuj się z nami! Pomożemy, doradzimy, zrobimy dla Ciebie film lub napiszemy artykuł. Dokononamy wyceny i opublikujemy twoje ogłoszenie lub artykuł.

Możemy również zrobić dla Ciebie film i zdjęcia z drona. W zależności z której opcji skorzystasz, twoja treść może być publikowana na stronie głównej portalu oraz w naszym profilu facebook/resko24.

Zapoznaj się z naszą ofertę reklamową: Reklama Resko24.pl.

KONTAKT: tel. 604 394 216, e-mail: redakcja@resko24.pl

 

 

image 20210325095109 11 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dostarczy on szerokiej wiedzy na temat mieszkańców i warunków życia w naszym kraju. Spis odbędzie się w 100. rocznicę pierwszego spisu powszechnego w Rzeczypospolitej Polskiej.

Tegoroczny spis będzie źródłem informacji na temat liczby i struktury demograficznej mieszkańców Polski, a także ich wykształcenia, wykonywanych zawodów i warunków, w jakich żyją. Dane pozyskane podczas spisu posłużą do celów naukowo-badawczych. Zostaną też wykorzystane do tworzenia założeń polityk publicznych, które państwo i władze samorządowe prowadzą w różnych sferach życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego.

Udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy.

Formy spisu:

Samospis przez Internet to podstawowy sposób, wygodny i bezpieczny.
Spis telefoniczny lub bezpośredni, przy udziale rachmistrza spisowego.
Do Narodowego Spisu Powszechnego zostało parę dni. Jeśli macie pytania lub wątpliwości zapraszamy na stronę poświęconą Spisowi:
https://spis.gov.pl/

Z dniem dzisiejszym tj.27.01.2021 Punkt kurierski Epaka Resko wznawia przyjmowanie przesyłek adresowanych do Wielkiej Brytanii.

Jednocześnie informujemy, że w związku z wyjściem 1 stycznia 2021 roku z Unii Europejskiej Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii, obwiązują zmiany przy nadawaniu do tego kraju przesyłek z zawartością towarów. Przy nadawaniu do Wielkiej Brytanii przesyłek z zawartością towarów konieczne jest wypełnianie przez nadawców deklaracji celnych CN22 lub CN23. Nadając przesyłkę w naszym punkcie wszystkie formalności i deklarację wypełnia pracownik.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

                    OGŁOSZENIA DROBNE  |  OFERTY PRACY PUP  |  OGŁOSZENIA PŁATNE  |  REKLAMA