Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Szanowni Pacjenci w związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną chorobą CoViD-19 (koronawirus SARS CoV-2) w celu zachowania ciągłości operacyjnej i dostępności do teleporad z lekarzem.

⛔️ Od poniedziałku 16 marca 2020 roku do odwołania NZOZ w Resku nie przyjmuje Pacjentów ambulatoryjnie ⛔️

W godzinach pracy 08:00 – 18:00 możliwa jest porada telefoniczna, video-chat, komunikacja mailowa z lekarzami, pielęgniarkami oraz ratownikami medycznymi.

Powyższe ma na celu zmniejszenie prawdopodobieństwa objęcia kwarantanną personelu medycznego i tym samym uniemożliwienie udzielania porad w ogóle.

Jednocześnie informujemy, iż punkt pobrań i gabinet zabiegowy będą dostępne WYŁĄCZNIE dla Pacjentów wymagających wykonania analiz szczególnego znaczenia medycznego (stałe zlecenia w zakresie układu krzepnięcia) po wcześniejszej weryfikacji stanu zdrowia Pacjenta oraz jego otoczenia i poddaniu się badaniu temperatury ciała.

 

Formy kontaktu celem umówienia teleporady:

☎️tel. +48 91 395 11 14 (uruchomione dodatkowe linie)

📧e-mail: wizyta@cor-resko.pl

💬 Skype: Cor Resko oraz Cor Resko2

Przypominamy o zaleceniach samoizolacji oraz zaostrzonych zasad higieny!

Dyrektor NZOZ w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x