Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach informujemy, że:

• ustanowiono formę przekazywania przesyłek dla osób pozostających w budynkach szpitalnych objętych zakazem wstępu i opuszczania – w tej sytuacji wystarczy dokładnie zapakować przekazywane przedmioty (m.in. ubrania, artykuły spożywcze, środki higieniczne, książki itp.), precyzyjnie ją opisać (imię i nazwisko odbiorcy oraz oddział, na którym przebywa) i przekazać pracownikowi Portierni zlokalizowanej przed szpitalem.

• u pacjentów hospitalizowanych wykonywane są na bieżąco niezbędne operacje, badania diagnostyczne, skuteczne resuscytacje oraz zapewniona jest kompleksowa opieka medyczna;

• pacjenci mają zapewniony transport medyczny do innych ośrodków leczniczych w ramach kontynuacji leczenia;

 

• zapewnione jest wsparcie patrolu policji przy zabezpieczeniu miejsca kwarantanny – na chwilę obecną nie ma możliwości wejścia na teren budynków objętych kwarantanną, jak również ich opuszczania, dopuszczalny jest jednak wjazd na teren szpitala (parkingi, dojazd do hotelu, administracji oraz oddziału psychiatrycznego / leczenia uzależnień).

• niezmiennie kwarantanną objętych jest 136 pacjentów i ok. 115 osób z personelu.

W imieniu całego personelu szpitala pozostającego w tych trudnych chwilach na swoich stanowiskach, przy pacjentach, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, firmom i organizacjom, które wspierają personel na wiele sposobów: dostarczają gorące posiłki, przekąski, napoje, wodę mineralną, oferują dostarczanie maseczek, środków czystości, środków ochrony osobistej, ale także dodają otuchy dobrym słowem…

Resko24.pl, MEDICAM Gryfice

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x