Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W ostatnim czasie posypało się wiele nominacji #GaszynChallenge, wiele instytucji i firm z terenu gminy Resko, ale również z terenu powiatu Łobeskiego przyłączyło się do tej dobroczynnej akcji.

W niektórych przypadkach instytucje bardzo zaangażowały się w przygotowanie do tej akcji, aby nadać tej akcji pomocowej jeszcze większy wydźwięk. Tak było np. po nominacji Starostwa Powiatowego w Łobzie. Przypomnijmy, że tej nominacji dokonał Arkadiusz czerwiński, burmistrz Reska. 

Starostwo Powiatowe w Łobzie oczywiście przyjęło wyzwanie! Pojawiły się również kolejne nominacje: Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Łobzie, Zarząd Dróg Powiatowych w Łobzie i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łobzie

Pieniądze zebrane podczas tej zbiórki trafiły na konto Kajtka, który jest mieszkańcem Świdwina, na jego leczenie również zbierane są środki finansowe w ramach akcji #gaszynchallenge https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengekajtek

Zasady tej akcji są bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto potrzebującego dziecka. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby.

 


 Kolejny challenge wykonany z rozmachem, to odpowiedź firmy Ikea Industry z Reska. Ta nominacja również wypłynęła z Urzędu Miejskiego w Resku.

Poniżej inne równie udane i urokliwe #GaszynChallenge

Nadleśnictwo Resko

Szkoła Podstawowa w Starogardzie

Dom Pomocy Społecznej w Resku

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x