Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Uroczyste otwarcie zakończonej inwestycji w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym odbyło się w lutym. Z różnych względów formalnych, od tamtego czasu upłynęły prawie cztery miesiące, dzisiaj pracownia może już przyjmować pierwszych pacjentów.

Dla mieszkańców gminy Resko oraz powiatu łobeskiego i okolicznych miejscowości, jest to na pewno dobra wiadomość. 

Pracownia RTG w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Resku czynna jest w każdy wtorek i środę w godzinach 15:00 - 18:00. Rejestracja telefoniczna pod nr tel.: 91 39 51 300 wew. 534

W tym miejscu należy dodać, że jest to kolejna wspólna inwestycja gminy Resko i Starostwa Powiatowego w Łobzie. Przypomnijmy, że projekt był realizowany pod nazwą: "Remont, odtworzenie i uruchomienie usług pracowni radiologicznej w budynku szpitalnym wchodzącym w skład dzierżawionej nieruchomości w Resku oraz zakup sprzętu medycznego w postaci cyfrowego aparatu RTG oraz USG" celem świadczenia usług medycznych wyłącznie w budynku szpitalnym wchodzącym w skład dzierżawionej nieruchomości w Resku.

Zgodnie z podpisanymi umowami dla Samodzielnego Publicznego Szpitala Rejonowego w Nowogardzie zostały przekazane dotacje na realizację powyższych zadań.

Powiat Łobeski przekazał środki finansowe w wysokości 350 000 zł oraz Gmina Resko przekazała kwotę 400 000 zł.

Relacja z uroczystego zakończenia inwestycji: http://www.resko24.pl/aktualnosci/2980-uroczyste-otwarcie-pracowni-rtg-i-usg-w-resku-zdjecia.html

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x