Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

17 października w ramach rozgrywek o Mistrzostwo IV Ligi Tenisa Stołowego podejmowaliśmy drużyny: III KTS ATS STARGARD i GRYFIN S SPIN SZCZECIN. Oba spotkania stały na bardzo wysokim poziomie, nie brakowało ciekawych akcji i sportowych emocji, ponieważ szala zwycięstwa ważyła się do końca. W pierwszym spotkaniu odnieśliśmy zwycięstwo 6:4, a drugi mecz zakończył się remisem 5:5. Debiut udany! Brawo Panowie!

Dryżynę LKS Mewa Resko reprezentowali zawodnicy:

- Romuald Lewandowski

- Wojciech Kuc

- Mateusz Szymczak

- Marcel Góra

- Szymon Dziewiór

- Dariusz Znajewski

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę sponsorów: Gmina Resko, Zubwit Mętlowie, Studio Dao, Portal Resko 24 , Piekarnia Gama B.O. Jeż. Dzięki wsparciu sponsorów realizujemy szeroko zakrojone działania zarówno w sekcji dzieci i młodzieży, jak i seniorów.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach. Tenis stołowy jest dyscypliną dla każdego. Nie trzeba mieć określonych predyspozycji, jak ma to miejsce w wielu innych dziedzinach sportu. Z powodzeniem w tenisa stołowego mogą grać dzieci, młodzież, dorośli, jak i seniorzy. To również jeden z niewielu sportów, który osoby niepełnosprawne mogą uprawiać na takich samych zasadach, jak osoby zdrowe. Tenis stołowy jest również doskonałą okazją do rozwijania kontaktów towarzyskich i sprzyja integracji środowiska lokalnego. Zapraszamy na nasze treningi, które odbywają się w poniedzialki i piątki o godzini16.00  na sali gimnastycznej przy SP w Resku.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x