Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

17 października w ramach rozgrywek o Mistrzostwo IV Ligi Tenisa Stołowego podejmowaliśmy drużyny: III KTS ATS STARGARD i GRYFIN S SPIN SZCZECIN. Oba spotkania stały na bardzo wysokim poziomie, nie brakowało ciekawych akcji i sportowych emocji, ponieważ szala zwycięstwa ważyła się do końca. W pierwszym spotkaniu odnieśliśmy zwycięstwo 6:4, a drugi mecz zakończył się remisem 5:5. Debiut udany! Brawo Panowie!

Dryżynę LKS Mewa Resko reprezentowali zawodnicy:

- Romuald Lewandowski

- Wojciech Kuc

- Mateusz Szymczak

- Marcel Góra

- Szymon Dziewiór

- Dariusz Znajewski

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę sponsorów: Gmina Resko, Zubwit Mętlowie, Studio Dao, Portal Resko 24 , Piekarnia Gama B.O. Jeż. Dzięki wsparciu sponsorów realizujemy szeroko zakrojone działania zarówno w sekcji dzieci i młodzieży, jak i seniorów.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach. Tenis stołowy jest dyscypliną dla każdego. Nie trzeba mieć określonych predyspozycji, jak ma to miejsce w wielu innych dziedzinach sportu. Z powodzeniem w tenisa stołowego mogą grać dzieci, młodzież, dorośli, jak i seniorzy. To również jeden z niewielu sportów, który osoby niepełnosprawne mogą uprawiać na takich samych zasadach, jak osoby zdrowe. Tenis stołowy jest również doskonałą okazją do rozwijania kontaktów towarzyskich i sprzyja integracji środowiska lokalnego. Zapraszamy na nasze treningi, które odbywają się w poniedzialki i piątki o godzini16.00  na sali gimnastycznej przy SP w Resku.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x