Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W związku z wyraźnym, ogólnokrajowym wzrostem zachorowań na COVID-19, obecna sytuacja pandemiczna dotknęła również nasze przedszkole w Resku. Dlatego zamieszczamy ważny komunikat Dyrekcji tej placówki.

W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną w przedszkolu, dzieci z grupy Króliczków będą objęte kwarantanną do 19.03.2021 r. Z dniem 15.03.2021 r. do przedszkola powraca grupa Kłapouszków po przebytej kwarantannie.
Pozostałe grupy tj. Misie, Pszczółki, Kangurki, Sówki, Tygryski uczęszczają normalnie do przedszkola.

Zgodnie z ostatnimi wytycznymi GIS, jeśli w domu przebywa osoba w izolacji w warunkach domowych, nie wolno przyprowadzać dziecka do przedszkola.

Przypominamy, że przyprowadzając i odbierając dziecko z przedszkola obowiązkowe jest zasłonięcie ust i nosa maseczką.

Wszystkim dzieciom, Rodzicom oraz kadrze przedszkolnej w tym trudnym czasie życzę dużo zdrowia.

Dyrektor przedszkola, Marzanna Knap

Jednocześnie zachęcamy Rodziców dzieci, do śledzenia profilu www.facebook.com/Przedszkole-Miejskie-im-Kubusia-Puchatka-w-Resku, gdzie można śledzić aktualne informacje dotyczące tej placówki.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x