Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Pozar uli Lososnica 01Dziś rano w miejscowości Łosośnica, doszło do pożaru zabudowań gospodarczych na terenie pasieki. Właściciele obiektu stracili cały sprzęt pszczelarski, zorganizowano zbiórkę pomocową.

Rano do pożaru skierowano zastęp straży pożarnej z OSP Resko, ale po przybyciu okazało się, że ogień zdążył już strawić całe pomieszczenie ze sprzętem. Na szczęście ocalały ule z pszczołami.

Bliscy zorganizowali zbiórkę pomocową na zakup sprzętu pszczelarskiego: https://pomagam.pl/6kye7b

Jak się okazuje, los kolejny raz doświadczył właścicieli tej pasieki. W ubiegłym roku stracili pszczoły.

Zachęcamy do pomocy, więcej informacji w serwisie pomagam.pl:

https://pomagam.pl/6kye7b

Aktualizacja 08.04.2021r.

- Wczoraj Policja przyjęła zgłoszenie o możliwości ewentualnego podpalenia i prowadzi postępowanie w tej sprawie. Straty wstępnie wyceniono na 10 tys. złotych - poinformowała nas podkom. Arleta Szwacińska - Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x