Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

logo muzeum reskoNa łamach naszego portalu informowaliśmy Państwa o inicjatywie powstania muzeum w naszym mieście. Dziś muzeum może pochwalić się swoim logo, a wkrótce zostaną podjęte kolejne istotne kroki dotyczące realizacji tego projektu.

W listopadzie 2019 roku, opublikowaliśmy artykuł: Koncepcja powstania muzeum w Resku [OBEJRZYJ]. Warto powrócić do tej publikacji.

Obecnie muzeum istnieje wykazie muzeów na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako Muzeum Ziemi Reskiej w Resku (w organizacji). W związku z tym podjęte zostały pierwsze działania, a mianowicie projekt logo placówki, który zostanie zaprezentowany oficjalnie po raz pierwszy na konferencji „Gdańskie i pomorskie muzealnictwo oraz historiografia po 1945 r.” w dniach 14-16 kwietnia 2021 r.

Ostatecznie jeszcze nie podjęto decyzji, w sprawie lokalizacji naszego muzeum. Założeniem organizatorów jest, aby muzeum, po przygotowaniu stałej kolekcji, istniało w formie wirtualnej, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować.

Logo Muzeum Ziemi Reskiej:

logo muzeum resko

Resko24.pl, mat. graficzne Urząd Miejski w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x