Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Do naszej redakcji dotarły podziękowania od Organizatora Pol'and'Rock Festival. To drobny gest, ale bardzo znaczący.

Właściwie w zwrotnej korespondencji, moglibyśmy również podziękować za bardzo przyjazną atmosferę i perfekcyjną organizację w czasie całego festiwalu. Od samego początku zostaliśmy bardzo miło powitani, w czasie konferencji prasowych nie było żadnego różnicowania na media mniejsze i większe, ważne i takie jak nasza redakcja - bardzo lokalne. Całe zaplecze prasowe funkcjonowało na najwyższym poziomie, mogliśmy realizować swoje materiały praktycznie bez żadnych ograniczeń. Obsługa natychmiast reagowała na nasze prośby, czy zapytania - wykazując się niespotykaną cierpliwością i przyjaznym nastawieniem.

Akredytacja prasowa z której skorzystaliśmy, pozwoliła nam dotrzeć w miejsca w których mogliśmy zrobić bardzo dobry materiał, zwłaszcza fotograficzny i jednocześnie z bardzo bliska uczestniczyć w tak wielkim wydarzeniu, doskonale odbierając jego pozytywny klimat.

Dla nas były to bardzo dobre warsztaty prasowe, a nabyte doświadczenie na pewno wykorzystamy w kolejnych edycjach Pol'and'Rock Festival.

Piotr Bartnicki/Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x