Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Gen gaz 02W związku z opublikowaną na stronie internetowej G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o., zatwierdzoną przez państwowego regulatora Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki zmianą taryfy w zakresie obrotu paliwami gazowymi i wykazaną w niej drastyczną podwyżką cen gazu rzędu powyżej 160% Burmistrz Reska informuje, że są zbierane podpisy mieszkańców, którzy są przeciwni powyższym zmianom.

Osoby niezgadzające się z drastycznymi podwyżkami cen gazu mogą dopisać się do listy osób wzywających do cofnięcia bądź wprowadzenia rządowych dopłat rekompensujących te podwyżki. Listy znajdują się w Urzędzie Miejskim w Resku, w pokoju nr 7. Podpisy zbierane są do poniedziałku 18.10.2021r. do godz. 15.15.

Jednocześnie informujemy, że 19 października br. odbędzie się spotkanie z przedstawicielami G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o., w którym będzie uczestniczył Burmistrz Reska.

Wcześniej informowaliśmy o drastycznych podwyżkach cen gazu w artykule: https://resko24.pl/aktualnosci/3608-gigantyczna-podwyzka-cen-gazu.html

Resko24.pl/Urząd Miejski w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x