Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

pomoc ukrainie epakaW najbliższą środę z Reska, wyjeżdża kilka busów bezpośrednio na polsko - ukraińską granicę. Dlatego pojawia się okazja dostarczenia najpilniejszych produktów, leków i żywności.

Główne ich zadanie to transport ukraińskich rodzin z granicy (głównie matki z dziećmi), do tymczasowych mieszkań przygotowanych w naszym regionie. Taki wyjazd to również okazja dostarczenia najpotrzebniejszych produktów, środków higienicznych i leków, właśnie tam gdzie już od kilku dni koczują uchodźcy z Ukrainy.

Dlatego apelujemy, aby do środy (2 marca)  do wszystkich punktów kurierskich "Epaka" dostarczać najpotrzebniejsze produkty, takie jak: żywność z długim terminem ważności, owoce, mleko w kartonie, jogurty, woda w butelkach (najlepiej zgrzewki), żywność dla dzieci (słoiczki).

Potrzebne są również środki higieniczne: szczoteczki i pasty do zębów, mydło w płynie, żele do kąpieli, szampony, podpaski, patyczki do uszu, papier toaletowy, ręczniki papierowe. Mile widziane będą środki opatrunkowe i leki przeciwbólowe. Obecnie odzież nie jest już tak pilna, ale ze względu na niskie temperatury (zwłaszcza w nocy) nadal są potrzebne ciepłe koce.

Punkt kurierski "EPAKA" w Resku

ul. Wojska Polskiego 19

Godziny otwarcia: 8.00 - 16.00, tel. 504 490 921

 

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x