Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

marihuana policja lobezW ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna odpowie także za posiadanie znacznej ilości narkotyków- 370 gram suszu roślinnego w postaci marihuany, którego policjanci ujawnili w trakcie wykonywanych na miejscu czynności. Mężczyzna obecnie przebywa w Zakładzie Karnym.

W dniu 9 stycznia br. funkcjonariusze na terenie gminy Węgorzyno, zatrzymali 37 letniego mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, wydanego przez polskie organy ścigania. W trakcie zatrzymania policjanci ujawnili przy mężczyźnie susz roślinny w postaci marihuany w ilości 370 gram. 37-latek trafił do Zakładu Karnego.

Policja przypomina! Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie przy sobie środków odurzających bądź substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a w przypadku posiadania znacznej ilości, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Resko24.pl/KPP Łobez

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x