Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

WYBORY SAMORZADOWE

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe, zaplanowane na 7 kwietnia. Jest to kluczowy moment dla mieszkańców miast i gmin naszego regionu.

Jest to czas, kiedy społeczności lokalne decydują o kierunkach rozwoju swoich miejsc zamieszkania na najbliższe lata. W tym roku, zdecydowanie bardziej niż kiedykolwiek, podkreśla się znaczenie aktywnego udziału w życiu samorządowym i wykorzystania swojego głosu do kształtowania przyszłości lokalnych społeczności. W związku z tym, z ogromną uwagą przyglądamy się kandydatom ubiegającym się o miejsce w radzie miasta, którzy przedstawiają różnorodne wizje i programy mające na celu poprawę jakości życia mieszkańców.

Poniżej prezentujemy listę osób, które w nadchodzących wyborach będą walczyć o zaufanie i możliwość wprowadzania zmian na poziomie lokalnym. Ich propozycje, doświadczenie oraz zaangażowanie w życie społeczne będą miały bezpośredni wpływ na decyzje podejmowane w najważniejszych dla miasta kwestiach.

Na kandydatów na wójtów, burmistrzów, musimy poczekać do do dnia 14 marca 2024 r. Wtedy mija termin zgłaszania kandydatów.

Kandydaci do Rady Miejskiej w Resku 

Kandydaci do Rady Powiatu w Łobzie

Źródło: https://wybory.gov.pl/samorzad2024/

Komentarze  

Kaśka
+6 # Kaśka 2024-03-12 19:51
W ordynacji wyborczej powinien być ustalony max wiek 60 lat. Trzeba stawiać na ludzi młodych, a nie dziadków szukających dodatkowych apanaży. Nie mają pomysłów, nie myślą przyszłościowo, tylko bezwiednie podnoszą ręce do głosowania.
Głosujcie na młodych , którzy znają realia dzisiejszej rzeczywistości i będą chcieli coś zmienić., Taka jest prawda.
Zgłoś administratorowi
Franio
0 # Franio 2024-03-30 21:12
Każdy ogarnięty Boomers robi dzisiaj kasę i nie bawi się w politykę, bo szkoda na to czasu. Jeżeli ktoś miał styczność z polityką w Resku to rozumie to. Nie mam ochoty pisać o kolejnych pokoleniach, bo dla nich wybory mogłyby być na TikToku.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x