Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dnia 14.10.2019r. w Przedszkolu Miejskim w Resku , odbył się uroczysty poranek z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystości obecni byli wszyscy pracownicy przedszkola, przedstawiciele Rady Rodziców, Burmistrz Reska Pan Arkadiusz Czerwiński, Inspektor ds. Oświaty i Ochrony Zdrowia Pani Mariola Słodkowska, którzy skierowali wiele ciepłych i miłych słów kierunku pracowników przedszkola i dzieci. Dzień ten był okazją do wręczenia nagród uznania nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi. Nagrodę Burmistrza Reska otrzymała Dyrektor Przedszkola Pani Marzenna Knap i Pani Krystyna Kaczor.

Po części oficjalnej grupa Ķłapouszków i Żabek zaprezentowała program artystyczny przygotowany przez Panią Krystynę Kaczor, Panią Karolinę Celińską, Panią Aleksandrę Ciszewską. Wychowankowie przedszkola pragną złożyć życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom placówki, najserdeczniejsze życzenia: wielu sukcesów w życiu zawodowym, osobistym, pomyślności w zdobywaniu nowych doświadczeń, wytrwałości, oraz satysfakcji z pełnionej funkcji.

Pani Dyrektor, pracownicy przedszkola dziękują Radzie Rodziców oraz dzieciom za miłą niespodziankę - "Makietę z laurkami" wykonanymi przez wychowanków, która już od samego rana witała wszystkich wchodzących do przedszkola życzeniami "Miłego Dnia".

 

Resko24.pl/Przedszkole Miejskie w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x