Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Jedną z jesiennych atrakcji w naszym przedszkolu były wykopki, na które dzieci z grupy ,,Pszczółek” oraz dzieci z grupy ,,Kangurków” wraz z wychowawczyniami Iwoną Danielczyk i Justyną Szpak wybrały się 21 października br. na wykopki do gospodarstwa rolnego P. Kingi i Sławomira Bus w miejscowości Prusim.

Dzieci miały okazję zobaczyć, jak wykopuje się ziemniaki, ale największą atrakcją było ich zbieranie oraz wspólne zabawy w polu. Zapał i zaangażowanie dzieci w pracę zaskoczył nas wszystkich, a zbieranie ziemniaków okazało się nie tylko pracą, ale dobrą zabawą. Trzylatki i czterolatki dały radę i pozbierały wszystkie ziemniaki przygotowane do zebrania. Wśród pozbieranych ziemniaków znalazły się bardzo ciekawe okazy, tj.: serca, kotki, świnki itp.

Uwieńczeniem ciężkiej pracy były pyszne kiełbaski, które gospodarze przygotowali specjalnie dla swoich gości oraz zdrowe owoce i słodki batonik.

 

Przedszkolaki jednogłośnie uznały, że wycieczka była wspaniała, a pani Kinga i pan Sławek to bardzo mili gospodarze. Lekko zmęczeni, lecz bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.
Radosne uśmiechy na twarzach dzieci i ich zadowolenie to był najlepszy dowód, że wykopki były niezapomnianym przeżyciem, a wspólnie spędzony czas został pozytywnie wykorzystany.

Serdecznie dziękujemy państwu Bus za miłe przyjęcie i poświęcony czas. Życzymy Wam dużo, dużo zdrowia i sił do pracy!

J.Sz., I.D. Przedszkole Miejskie w Resku

Resko24.pl/Przedszkole Miejskie w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x