Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą. W ramach organizacji spotkań pod hasłem "Poranek z bajką" przedszkolaki wraz z paniami zaprosiły rodziców do czytania bajek.

Pierwszym odważnym tatą, który nas odwiedził był tata Grzesia, Pan Rafał Laskowski, który zasłuchanym dzieciom przeczytał bajkę ulubioną przez syna „Czerwony Kapturek”. Dzieci bardzo uważnie i z wielkim zainteresowaniem wysłuchały historii Czerwonego Kapturka, chętnie wypowiadały się na temat opowiadania i wykonały piękne ilustracje do wysłuchanej bajki. Pan Rafał zachęcał inne dzieci, aby poprosiły swoich rodziców o codzienne wieczorne czytanie bajek do snu, tak jak właśnie on to czyni.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Rafałowi i czekamy na kolejnych rodziców lub członków rodzin do czytania bajek, wierszy dla dzieci o poranku. Składamy serdeczne podziękowania za wykonanie pięknych ozdób na kiermasz świąteczny i miło spędzony czas.

M.N.

Resko24.pl/Przedszkole Starogard

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x