Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

20 listopada 2019 roku o godz. 9.30 w Szkole Podstawowej w Starogardzie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji w turnieju przystąpiły szkoły podstawowe z: Runowa Pomorskiego, Reska, Bełcznej, Radowa Małego i Starogardu.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

DZIEWCZĄTA

- Judyta Góra,
- Magdalena Urban,
- Amelia Jankowska.

CHŁOPCY

- Kacper Danowski,
- Marcel Kasicki,
- Aleksander Kołosowski.

Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich uczestników turnieju, życząc im dobrej, sportowej rywalizacji i przestrzegania zasad fair-play. Rozpoczęcie zawodów poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek. W czasie spotkania przeprowadzono system gry „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Wszyscy zawodnicy grali w grze pojedynczej i w grze podwójnej.
Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 5 stołów, przy których zaangażowano 5 sędziów, uczniów klasy ósmej. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet najlepszym graczom.

W wyniku długiej rywalizacji nasze dziewczęta zajęły drugie miejsce, z kolei chłopcy uplasowali się na miejscu czwartym. 

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników, sędziów oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju, tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez Naszą szkołę.

SP Starogard

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x