Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wczoraj wieczorem, Mikołaj i jego dwie urocze śnieżynki Ala i Laura odwiedzili wszystkie dzieci z Policka, gm. Resko. Ta wspaniała tradycja, może nawet nieco magiczna, trwa już kilka lat.

- Dobry wieczór, czy zastałem grzeczne dzieci które wysłały do mnie list? Mam dla Was prezenty - mówił wczoraj Mikołaj odwiedzając dzieci.

Już od kilku dni towarzyszy nam szczególny świąteczny nastrój. Wizyta Mikołaja i uroczych Śnieżynek, na pewno była wspaniałym dopełnieniem tej świątecznej atmosfery. Świąteczne upominki wręczone przez samego Mikołaja, nawet u tych nieco starszych dzieci wzbudzały zachwyt.

Oprócz tradycyjnych prezentów, Mikołaj w każdym domu zostawiał odrobinę "złocistego pyłu" o magicznych właściwościach. Jak tłumaczył Mikołaj, obsypując "złocistym pyłem" swoje choinki każdemu spełnią się wszystkie świąteczne marzenia. 

Korzystając z okazji pragniemy życzyć Państwu z całego serduszka Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Szczęśliwego Nowego Roku.

Trzymajcie się ciepło - pa, pa!

Wasz Mikołaj i śnieżynki Ala i Laura.

Tegoroczna Akcja wręczania świątecznych upominków dzieciom nie mogłaby się odbyć bez zaangażowania sołectwa Policko, radnego Andrzeja Nowaka, Renaty Roszyk oraz wyraźnego wsparcia Rady Miejskiej w Resku - za co serdecznie dziękujemy.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x