Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś w godzinach porannych, na ul. Jedności Narodowej w Resku, gwałtowny podmuch wiatru przewrócił znak drogowy. Chwilę wcześniej przechodził w tym miejscu pieszy, szczęśliwie uniknął wypadku.

Rano zerwała się gwałtowna ulewa, której towarzyszyły silne podmuchy wiatru. Na moście przy ul. Jedności Narodowej już ustawiono oznakowanie tymczasowe w związku z planowanym remontem drogi. W pewnym momencie silny wiatr przewrócił znak drogowy, kilka sekund wcześniej przechodził w tym miejscu chłopiec - prawdopodobnie szedł do szkoły.

Przez przypadek to zdarzenie zapisał nasz rejestrator, na szczęście nic złego się nie stało. Ustawiony znak B-41 sygnalizował zakaz ruchu pieszych po tej stronie drogi, po której znak został umieszczony! Warto o tym pamiętać.

Dzisiaj w tym miejscu uruchomiono tymczasową sygnalizację świetlną. Właśnie rozpoczął się remont ul. Jedności Narodowej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do mostu.

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Kierowca busa
+2 # Kierowca busa 2020-02-25 15:33
To nie wiatr przewrócił znak, tylko podmuch przejeżdżającego busa. Jeśli tak będą zabezpieczone ulice... to nic dziwnego że młodzieniec przechodzi na zakazie ruchu pieszych.
Zgłoś administratorowi
Pieszolot
+6 # Pieszolot 2020-02-25 22:51
Rano tam szedłem, nagle zaczęło bardzo mocno padać i wiał silny wiatr. To raczej wiatr ... Zresztą średnie ma to znaczenie, najważniejsze, że nic się nie stało ...
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x