Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Pokaźnych rozmiarów wyrwa pojawiła się u zbiegu ul. Okrzei i ul. Długiej w Resku. Wszystko z powodu awarii kanalizacji burzowej.

 

Pod wspomnianą drogą przebiega m.in. kanalizacja burzowa, prawdopodobnie z powodu jej rozszczelnienia doszło do wypłukania ziemi i podbudowy drogi.

Biorąc pod uwagę rozmiar zapadliska oraz ilość wypłukanego materiału, do awarii musiało dojść już jakiś czas temu.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Andrzej
+5 # Andrzej 2020-03-12 10:23
Szanowni Państwo z wodociągów następna taka dziura od dwóch lat stale się powiększająca na ulicy Leśnej ,wasza naprawa zasypanie jej nie pomogło , a zasypywanie jej może tylko przynieść skutki odwrotne czyli zamulenie i tak ledwo odbierającego burzowca . Przy bardzo intensywnych deszczach część ulicy Leśnej jest jak jezioro.Czas na rozkopanie i faktyczną naprawę , chyba że czekacie aż jakiś samochód w nią wpadnie i będzie żadał zwrotu kosztów naprawy.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x