Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Ostrzeżenie dotyczy występowania silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 90 km/h z zachodu - czytamy w komunikacie. Druhowie z OSP Resko już interweniowali w regionie.

Z prawdopodobieństwem 30% lokalnie mogą wystąpić porywy wiatru nawet do 100 km/h. Ostrzeżenie obowiązuje w 14 powiatach,  od godz. 10:00/12.03 do godz. 18:00/12.03.2020. Dotyczy powiatów: choszczeński, drawski, goleniowski, gryfiński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, Szczecin, szczecinecki, świdwiński, Świnoujście i wałecki.  Z uwagi na dynamiczny rozwój sytuacji meteorologicznej istnieje możliwość podwyższenia stopnia ostrzeżenia.

Po godzinie 11:00 Druhowie z OSP Resko zostali zadysponowani do powalonego drzewa na drodze Resko - Dorowo. Kilka minut później dostaliśmy kolejne zgłoszenia o powalonych drzewach na drogach Resko - Stara Dobrzyca i Resko - Piaski.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Resko24.pl, RSO, fot. OSP Resko

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x