Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Jak wynika z nieoficjalnych informacji szpital w Gryficach został zamknięty. Prawdopodobna przyczyna to przypadki koronawirusa wśród personelu medycznego.

Niestety nie udaje nam się skontaktować z rzecznikiem szpitala w Gryficach.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny z Gryfic zadecydował, że szpital pozostaje zamknięty z personelem i pacjentami przynajmniej do jutra. Oznacza to, że nie można wchodzić do gmachu szpitala, anie jego opuszczać. Przyjęcia pacjentów również nie są realizowane. Dalsze decyzje w tej sprawie mają podjąć służby sanitarno - epidemiologiczne PSSE Gryfice i WSSE Szczecin.

Czekamy na dalsze informacje.

 

Aktualizacja 01.04.2020 r., godz. 22.21

Komunikat szpitala w Gryficach:

Szanowni Państwo

SPZZOZ w Gryficach informuje, że decyzją PPIS w Gryficach - w związku z potwierdzonymi dwoma przypadkami zakażenia wirusem SARS-CoV-2 personelu medycznego - objęty kwarantanną został kompleks budynków: głównego, budynku tzw. 90 łóżkowego i przychodni szpitala w Gryficach.

Prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne w celu ustalenia bliskich kontaktów, również spoza środowiska szpitalnego.

Dalsze kroki będą podejmowane na bieżąco w oparciu o postępowanie służb sanitarno-epidemiologicznych.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x