Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Około godz. 12 Druhowie z OSP Resko zostali zadysponowani do pożaru w Starogardzie, chwilę później wsparcia potrzebowali ratownicy medyczni w Resku.

Okazało się, że w Starogardzie doszło do przegrzania kół w samochodzie ciężarowym, prawdopodobnie z powodu zakleszczonych hamulców. Strażacy szybko uporali się z powstałym zagrożeniem.

Chwilę później jeden z zastępów OSP Resko, został zadysponowany do pomocy ratownikom medycznym. Ratownicy potrzebowali wsparcia przy znoszeniu pacjenta do karetki.

Jak można było zauważyć, strażacy i ratownicy byli ubrani w kombinezony ochronne.

Chcielibyśmy uspokoić mieszkańców Reska, że już od dłuższego czasu ratownicy medyczni (również strażacy) prewencyjnie z powodu zagrożenia epidemicznego COVID-19, interweniują w pełnym zabezpieczeniu.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x