Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dnia 14 maja 2020r. rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Tomasz Trawiński powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie mł. insp. Leszkowi Nowak

mł. insp. Leszek Nowak urodził się w 1969r. w Cedyni. Ukończył studia na Uniwersytecie Szczecińskim o kierunku politologia i studia oficerskie oraz podyplomowe o kierunku zarządzanie jednostką administracyjną w administracji publicznej w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Od początku swojej służby związany był z powiatem goleniowskim. Pracował w pionie prewencji jak i pionie kryminalnym. Zajmował kierownicze stanowiska: Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Goleniowie, Zastępcy Komendanta i Komendanta Komisariatu Policji w Nowogardzie, I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Goleniowie, Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim.


nadkom. Zbigniew Dankowski, dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Łobzie, objął stanowisko w Kamieniu Pomorskim, które wcześniej piastował mł. insp. Leszk Nowak.

Resko24.pl/KPP Łobez

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x