Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem COVID-19, do dzisiaj w powiecie łobeskim potwierdzono 11 zakażeń.

Dzisiejsze potwierdzone zachorowania (na terenie woj. zachodniopomorskiego) wystąpiły tylko w powiecie łobeskim, są to 4 osoby (dwie kobiety i mężczyzna w średnim wieku, starszy mężczyzna).

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie zachodniopomorskim: 521/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

 

Zwiększyła się też liczba osób pozostających w kwarantannie, do wczoraj było to aż 95 osób, a nadzorem epidemiologicznym objęto 37 osób, 5 osób ozdrowiało.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, część dzisiejszych, potwierdzonych zakażeń pochodzi z terenu gminy Resko.

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

anonik
+3 # anonik 2020-05-24 13:38
nauczcie się kutwa nosić maseczki bo połowa ludzi którzy spacerują po mieście zachowują się jakby epidemia minęła narażając innych w tym dzieci i kobiety w ciąży! chore!
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x