Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

awaria toaletyOd niedawna możemy się cieszyć nową toaletą przy ul. Parkowej w Resku. Wszystko za sprawą przebudowy zejścia dla kajakarzy, usytuowanego przy ul. Parkowej - tuż przy moście na ul. Jedności Narodowej. Jak sygnalizuje nasz Czytelnik, nowa, automatyczna toaleta, żyje własnym życiem.

We wrześniu 2018 r. Gmina Resko podpisała z Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego Umowę o przyznaniu pomocy na realizację operacji pn.: „Rewitalizacja Starego Miasta w Resku - przebudowa i rozbudowa drogi ul. Parkowej w miejscowości Resko wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem przy zejściu do rzeki Regi.

W wyniku realizacji inwestycji wspomniany teren został wyposażony w niezbędną infrastrukturą techniczną wraz z zagospodarowaniem przy zejściu do rzeki Regi. Operacja uwzględniała montaż toalety wolnostojącej automatycznej samomyjącej wraz z urządzeniami, a także montaż elementów małej architektury na odnowionym terenie placu. Gmina Resko otrzymała na ten cel dofinansowanie w wysokości: 499.914,00 zł, całość będzie kosztowała 1.151.501 zł.

- Witam serdecznie, przesyłam film jak nasza miejska toaleta funkcjonuje, miasto tyle pieniążków wydało a tu ciągle coś się dzieje (...), nie daj Boże ktoś wejdzie któreś z dzieci i będzie problem jeżeli się zatrzaśnie w środku, bo drzwi otwierają się same i same się zamykają . Tyle pieniążków a tu takie sceny do tego jeszcze włączający się alarm co jakiś czas, porażka - sygnalizuje Czytelnik.

Resko24.pl, film: Czytelnik

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x