Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Poniedziałek 24.08.2020 to dzień na który wszyscy zawodnicy oraz kibice czekali najbardziej to dzień inauguracji Wojewódzkiej ligi juniora starszego. Do miejscowości Resko zawitała Flota Świnoujście która była faworytem przed tym spotkaniem.

Zespół bardzo dobrze zorganizowany oraz mimo swojego wieku bardzo doświadczony. Początek meczu można uznać za małą przewagę gości którzy zdecydowanie lepiej budowali atak pozycyjny ,do 11 minuty gdzie zawodnik gości zagrał piłkę ręką , sędzia główny podyktował rzut wolny około 35 metra, gdzie skutecznym strzałem na bramkę zamienił kapitan Mewy Resko Olaf Jeż „Radość nie trwała zbyt długo bo już w 14 minucie goście wyrównali.

 

W 27 minucie po przepięknym strzale z rzutu wolnego przez Jakuba Rośczaka Mewa Resko wychodzi na prowadzenie, w 37 minucie meczu znów stały fragment gry tym razem dla Floty Świnoujście który po bezpośrednim strzale na bramkę wyrównują stan meczu 2:2. Tuż przed przerwą w 44 minucie Goście strzelają e na 2:3, koniec pierwszej połowy wynik do przerwy 2:3 dla Floty Świnoujście.

Początek drugiej połowy wręcz wymarzony dla Mewy Resko. Po składnej akcji w 47 minucie na 3:3 strzela Jakub Rośczak, zespół gospodarzy przeważa od początku drugiej połowy, w 88 minucie Kapitan Mewy Resko Olaf Jeż strzela bramkę na 4:3 dla Mewy Resko. To nie koniec emocji, bo 91 minucie po pięknej kombinacyjnej akcji Mewa Resko strzela bramkę na 5:3. Bramkę zdobywa Marcel Wlaźlak

Wynik spotkania: Mewa Resko -Flota Świnoujście 5:3

Resko24.pl, tekst i zdjęcia: LKS Mewa Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x