Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Nadleśnictwa Resko podjęło kolejne wyzwanie pod hasłem #WYŚPIEWAJMYDZIECIOMBUSA. To ‘challenge’ zainicjowany przez Nadleśnictwo Rokita, w którym zadanie polega na zaśpiewaniu lub przedstawieniu dowolnej interpretacji utworu “Moja i Twoja Nadzieja” zespołu HEY.

Nadleśnictwo Rokita zrobiło to w ten sposób: https://www.youtube.com/watch?v=xDEkezvHo50 rzucając wyzwanie pracownikom Nadleśnictwa Gryfice https://gryfice.szczecin.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/nadlesnictwo-gryfice-przylaczylo-sie-do-akcji-wyspiewajmydzieciombusa. Gryfice nominowało Resko.

Celem jest zebranie środków na zakup busa do przewozu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Przybiernowie, będący ośrodkiem wsparcia prowadzonym przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolinie. Dom świadczy usługi dla osób przewlekle psychicznie chorych, osób upośledzonych umysłowo oraz osób wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych.

 

Nominowani, jeśli wykonają zadanie wrzucają swoją interpretację na stronę internetową lub fb i wpłacają 5 zł darowizny na konto zbiórki. Mogą jednak nie podjąć wyzwania, wtedy wystarczy wpłacić 10 zł na konto zbiórki https://zrzutka.pl/z/bus

Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do akcji!

Resko24.pl/Nadleśnictwo Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x