Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś (25.10.2020) około godz. 19, na osiedlu przy ul. Prusa w Resku, policja próbowała zatrzymać kierującego quadem. Niestety kierowca nie reagował na wezwania policji i nagle zaczął uciekać, padły strzały.

Próba ucieczki nie trwała długo, kierujący quadem uderzył w jeden z zaparkowanych samochodów. Po chwili został obezwładniony i zatrzymany przez interweniujący patrol policji. Dzisiejsze zdarzenie potwierdza oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

- Policjanci podjęli interwencję wobec kierującego quadem. W trakcie czynności policjanci wykorzystali broń służbową, w wyniku jej wykorzystania nikt nie ucierpiał. Na miejscu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia - poinformowała nas mł asp. Katarzyna Krzyżaniak, oficer prasowy KPP Łobez.

Jak wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń, w czasie tej interwencji ucierpiał jeden z policjantów. Kierujący quadem potrącił policjanta, który doznał obrażeń kończyny dolnej. Na miejscu interweniował Zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował poszkodowanego policjanta do szpitala w Gryficach. Kierowca quda to mieszkaniec gminy Resko, był pod wpływem alkoholu, został przewieziony do PdOZ (pomieszczenia dla osób zatrzymanych) w Komendzie Powiatowej Policji w Łobzie.

 

 

Resko24.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Kierowca busa
+9 # Kierowca busa 2020-10-27 12:18
W końcu. Jeszcze przynajmniej dwóch zostało.

Uszkodzenie radiowozu, przypadkowego auta, być może odszkodowanie za potrącenie... nie wypłacone z OC powinno dac dodatkowy skutek.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x