Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś (25.10.2020) około godz. 19, na osiedlu przy ul. Prusa w Resku, policja próbowała zatrzymać kierującego quadem. Niestety kierowca nie reagował na wezwania policji i nagle zaczął uciekać, padły strzały.

Próba ucieczki nie trwała długo, kierujący quadem uderzył w jeden z zaparkowanych samochodów. Po chwili został obezwładniony i zatrzymany przez interweniujący patrol policji. Dzisiejsze zdarzenie potwierdza oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

- Policjanci podjęli interwencję wobec kierującego quadem. W trakcie czynności policjanci wykorzystali broń służbową, w wyniku jej wykorzystania nikt nie ucierpiał. Na miejscu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia - poinformowała nas mł asp. Katarzyna Krzyżaniak, oficer prasowy KPP Łobez.

Jak wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń, w czasie tej interwencji ucierpiał jeden z policjantów. Kierujący quadem potrącił policjanta, który doznał obrażeń kończyny dolnej. Na miejscu interweniował Zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował poszkodowanego policjanta do szpitala w Gryficach. Kierowca quda to mieszkaniec gminy Resko, był pod wpływem alkoholu, został przewieziony do PdOZ (pomieszczenia dla osób zatrzymanych) w Komendzie Powiatowej Policji w Łobzie.

 

 

Resko24.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Kierowca busa
+9 # Kierowca busa 2020-10-27 12:18
W końcu. Jeszcze przynajmniej dwóch zostało.

Uszkodzenie radiowozu, przypadkowego auta, być może odszkodowanie za potrącenie... nie wypłacone z OC powinno dac dodatkowy skutek.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x