Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

25 października zawodnicy sekcji tenisa stołowego LKS Mewa Resko: Marcel Góra i Szymon Dziewiór wzięli udział w turnieju wojewódzkim: TURNIEJ KWALIFIKACYJNY KADETÓW I KADETEK W TENISIE STOŁOWYM, który odbył się w Sianowie.

Nasi zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności, w każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Ostatecznie Szymon Dziewiór zajął 6 miejsce, a Marcel Góra odniósł ogromny sukces – wygrał cały turniej, czym zapewnił sobie awans do GRAND PRIX Polski, który odbędzie się w Krakowie. To nie jedyne nasze sukcesy, ponieważ 24 października zawodnicy naszego klubu rozegrali kolejne dwa spotkania o Mistrzostwo IV Ligi z drużynami: I UKS ZALEW STEPNICA i II UKS ZALEW STEPNICA.

 

W obu spotkaniach odnieśliśmy wysokie zwycięstwa wynikiem 7:3, czym utwierdziliśmy się na pozycji lidera w wyścigu o awans do III ligi. Tak dobre wyniki są efektem nie tylko regularnych treningów, ale przede wszystkim wytrwałości, sumienności i samodyscyplinie naszych zawodników.

  • Drużynę LKS MEWA RESKO reprezentują zawodnicy:
  • Romuald Lewandowski - Kapitan
  • Wojciech Kuc
  • Szymon Dziewiór
  • Mateusz Szymczak
  • Marcel Góra
  • Dariusz Znajewski - Trener

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x