Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wjechal w znak Gdanska Resko 01We wtorek 3 listopada, rozpędzone Audi wjechało w przydrożną reklamę przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Gdańskiej. Szczęśliwie nikt w tym czasie nie przechodził w tym miejscu. Skąd ten pośpiech? Zwłaszcza, że jest to teren zabudowany.

- Ok. Godz. 12:20 na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Wojska Polskiego kierujący samochodem osobowym marki Audi, mieszkaniec gminy Resko nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w następstwie czego stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w znak drogowy - poinformowała nas mł asp. Katarzyna Krzyżaniak, oficer prasowy KPP Łobez.

Tak właśnie brzmi oficjalna wersja wtorkowych wydarzeń na ul. Gdańskiej. Według relacji świadków i naszych nieoficjalnych informacji, chwilę przed tym zdarzeniem, dwa samochody miały mknąć z dużą prędkością ulicami Reska. W konsekwencji jeden z nich zakończył jazdę na przydrożnej reklamie. Chwilę później, pomiędzy kierowcami miało dojść do krótkiej, dość stanowczej "wymiany poglądów". Świadkowie widząc to zdarzenie zaalarmowali policję.

 

W całym tym zdarzeniu, na szczęście nie było poszkodowanych pieszych. Warto przypomnieć, że to nie pierwsza tak groźna sytuacja w Resku, gdzie rozpędzone auto w centrum miasta wpada na chodnik.

Resko24.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Jurek
+1 # Jurek 2020-11-07 17:33
ok.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x