Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Z wielką radością i dumą informujemy, że reprezentant AP Mewa Resko Marcel Góra wygrał prestiżowy plebiscyt „SPORTOWY TALENT 2020”. O tym, kto zostanie zwycięzcą decydowali sami czytelnicy Głosu Szczecińskiego. Walka o zwycięstwo trwała do ostatniej chwili.

Cieszymy się, że czytelnicy Głosu docenili wyniki sportowe, zaangażowanie i postawę życiową naszego Zawodnika. Marcel jest wszechstronnym sportowcem, ale największe sukcesy odnosi w dwóch dyscyplinach: piłce nożnej oraz tenisie stołowym. Grając z drużyną AP Mewa Resko wygrał niezliczoną ilość turniejów na szczeblu rejonowym, wojewódzkim, a także ogólnopolskim. Zdobył wiele nagród indywidualnych jako najlepszy zawodnik turniejów oraz król strzelców.

Do największych osiągnięć w tenisie stołowym należą: I miejsce w kategorii do lat 12 w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa TKKF „BŁYSKAWICA”, I miejsce w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w Tenisie Stołowym Młodziczek i Młodzików, III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Kołobrzegu oraz awans do GRAND PRIX Polski w kategorii kadetów i kadetek.

 

W imieniu Zarządu LKS Mewa Resko życzymy powodzenia w podejmowaniu dalszych wyzwań, z radością i pasją daną młodym pokoleniom. Mamy nadzieję, że nie zabraknie Ci motywacji do odnoszenia kolejnych sukcesów sportowych, a kolejne zwycięstwa staną się impulsem do jeszcze większej pracy. Życzymy Ci wytrwałości i szczęścia w pokonywaniu wszelkich przeszkód w realizacji własnych marzeń i ambicji. Na szczególne wyróżnienie zasługuje ogromne zaangażowanie i wsparcie, jakie Marcel otrzymuje ze strony Rodziców w realizacji własnych aspiracji i marzeń.

Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje Marcelowi oraz Jego Rodzicom.

AP Mewa Resko

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x