Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Z wielką radością i dumą informujemy, że reprezentant AP Mewa Resko Marcel Góra wygrał prestiżowy plebiscyt „SPORTOWY TALENT 2020”. O tym, kto zostanie zwycięzcą decydowali sami czytelnicy Głosu Szczecińskiego. Walka o zwycięstwo trwała do ostatniej chwili.

Cieszymy się, że czytelnicy Głosu docenili wyniki sportowe, zaangażowanie i postawę życiową naszego Zawodnika. Marcel jest wszechstronnym sportowcem, ale największe sukcesy odnosi w dwóch dyscyplinach: piłce nożnej oraz tenisie stołowym. Grając z drużyną AP Mewa Resko wygrał niezliczoną ilość turniejów na szczeblu rejonowym, wojewódzkim, a także ogólnopolskim. Zdobył wiele nagród indywidualnych jako najlepszy zawodnik turniejów oraz król strzelców.

Do największych osiągnięć w tenisie stołowym należą: I miejsce w kategorii do lat 12 w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa TKKF „BŁYSKAWICA”, I miejsce w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w Tenisie Stołowym Młodziczek i Młodzików, III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Kołobrzegu oraz awans do GRAND PRIX Polski w kategorii kadetów i kadetek.

 

W imieniu Zarządu LKS Mewa Resko życzymy powodzenia w podejmowaniu dalszych wyzwań, z radością i pasją daną młodym pokoleniom. Mamy nadzieję, że nie zabraknie Ci motywacji do odnoszenia kolejnych sukcesów sportowych, a kolejne zwycięstwa staną się impulsem do jeszcze większej pracy. Życzymy Ci wytrwałości i szczęścia w pokonywaniu wszelkich przeszkód w realizacji własnych marzeń i ambicji. Na szczególne wyróżnienie zasługuje ogromne zaangażowanie i wsparcie, jakie Marcel otrzymuje ze strony Rodziców w realizacji własnych aspiracji i marzeń.

Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje Marcelowi oraz Jego Rodzicom.

AP Mewa Resko

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x