Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

RESKO - STAROGARD. Po godz. 17, na drodze wojewódzkiej nr 152 doszło do dachowania osobowego Citroena. Autem podróżowały dwie osoby.

Byli to mieszkańcy powiatu świdwińskiego, wyszli z auta o własnych siłach. Na miejscu zdarzenia pracowały zastępy Straży Pożarnej z OSP Resko i JRG Łobez, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z Łobza. 

- Kierowca Citroena, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Był trzeźwy, podróżował z pasażerką, nie doznali poważnych obrażeń ciała. Korzystając z okazji apelujemy do kierowców o rozwagę, dostosowanie prędkości i stylu jazdy do obecnie panujących, trudnych warunków atmosferycznych - powiedziała podkom. Arleta Szwacińska - Zastępca Naczelnika Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

Do zdarzenia doszło tuż przed skrzyżowaniem z drogą Łagiewniki - Sosnowo, w tym miejscu szczególnie często dochodzi do różnego rodzaju zdarzeń drogowych.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Olaf Matecki
+7 # Olaf Matecki 2021-01-23 18:58
Kolejni... Szybciej... Brak wyobraźni... Brak rozwagi... Brak słów...
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x