Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Policjanci zatrzymali kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców, którzy zdecydowali się kierować mimo wcześniej wypitego alkoholu. Jeden z kierowców, dodatkowo nie posiadał aktualnych badań technicznych pojazdu.

W niedzielną noc 21 lutego, Policjanci z Reska zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego. Autem kierował mężczyzna narodowości ukraińskiej. Mężczyzna zwrócił uwagę funkcjonariuszy swoim zachowaniem na drodze, gdyż wybrał się w podróż pod prąd na ul. Bohaterów Warszawy. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna wcześniej spożywał alkohol, nie miał też aktualnych badań technicznych pojazdu. Kierowca w czasie badania wydmuchał prawie 2 promile. Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę kierowcy.

W poniedziałek 22 lutego, patrol policji na ul. Prusa w Resku zatrzymał kolejnego kierowcę, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Był to 51 - letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego - poinformowała nas podkom. Arleta Szwacińska - Zastępca Naczelnika Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x