Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Policjanci zatrzymali kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców, którzy zdecydowali się kierować mimo wcześniej wypitego alkoholu. Jeden z kierowców, dodatkowo nie posiadał aktualnych badań technicznych pojazdu.

W niedzielną noc 21 lutego, Policjanci z Reska zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego. Autem kierował mężczyzna narodowości ukraińskiej. Mężczyzna zwrócił uwagę funkcjonariuszy swoim zachowaniem na drodze, gdyż wybrał się w podróż pod prąd na ul. Bohaterów Warszawy. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna wcześniej spożywał alkohol, nie miał też aktualnych badań technicznych pojazdu. Kierowca w czasie badania wydmuchał prawie 2 promile. Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę kierowcy.

W poniedziałek 22 lutego, patrol policji na ul. Prusa w Resku zatrzymał kolejnego kierowcę, który kierował samochodem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Był to 51 - letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego - poinformowała nas podkom. Arleta Szwacińska - Zastępca Naczelnika Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x