Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Za nami kolejny weekend pod znakiem wielkich sportowych emocji. W sobotę 27.02.2021r. dwóch zawodników LKS Mewa Resko: Marcel Góra oraz Szymon Dziewiór wzięli udział w Tenisowym Turnieju z okazji 76 rocznicy zdobycia Szczecinka.

Do Szczecinka zjechali zawodnicy z całej Polski m.in. z takich miejscowości jak: Poznań, Bydgoszcz, Koszalin, Gorzów, Police, Szczecin, Złocieniec, Resko, Miastko, Czarne, Człuchów, Czaplinek, Komorniki, Okonek, Dębno, Świdwin, Międzyzdroje, Chojnice i Świnoujście. Zawody rozegrano w hali Szkoły Podstawowej nr 4. Turniej był mocno obsadzony, ponieważ we wszystkich kategoriach wystartowało ponad 100 zawodników. Nasi reprezentanci pokazali bardzo dobrą grę – w kategorii Junior Marcel Góra zdobył brązowy medal, a Szymon Dziewiór zajął XI miejsce.

Dnia 28.02.2021r. w Stępnicy odbył się turniej TOP 12, w którym udział wzięli najlepsi młodzicy i kadeci z województwa zachodniopomorskiego. Celem turnieju było przede wszystkim rozegranie jak największej ilości pojedynków z przeciwnikami o podobnym poziomie gry, aby sprawdzić, jak w przerwie od rozgrywek zawodnicy z całego województwa przepracowali czas na treningach i w jakiej są dyspozycji. Turniej został rozegrany systemem grupowym każdy z każdym.

Dwóch pierwszych zawodników z każdej grupy utworzyło grupę finałową, walczącą o miejsca 1-4. Po blisko 5 – godzinnych zmaganiach i rozegraniu wielu emocjonujących pojedynków turniej zakończył się zwycięstwem naszego zawodnika Marcela Góry!

Wielkie gratulacje za wysiłek i zaangażowanie!

Tekst i zdjęcia: LKS Mewa Resko

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x