Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

mewa apW miniony weekend drużyna AP Mewa Resko zainaugurowała rozgrywki w Wojewódzkiej Lidze Młodzika.

Udział w rozgrywkach ligowych pozwala nam konfrontować nasze umiejętności z najlepszymi zespołami województwa zachodniopomorskiego. Te rozgrywki są formą nagrody za ciężką pracę wykonaną na zajęciach szkoleniowych. Dzięki tym zawodom zawodnicy zdobywają dodatkowe doświadczenie, które w przyszłości na pewno zaprocentuje.

Jest to również możliwość porównania naszych metod szkoleniowych, z tymi stosowanymi w innych klubach. Ta wojewódzka konfrontacja pozwala nam zobaczyć na jakim etapie szkolenia jesteśmy i na co musimy zwrócić szczególną uwagę w pracy treningowej.

W pierwszym ligowym spotkaniu rozegranym w niedzielę 21 marca na naszym boisku podejmowaliśmy drużyną Błękitnych Stargard. Inauguracja rozgrywek ligowych w naszym wydaniu była bardzo udana, ponieważ pokonaliśmy przeciwnika wynikiem 6:0.

W całym spotkaniu pokazaliśmy dobrą technicznie grę i duże umiejętności. Przede wszystkim na uznanie zasługuje olbrzymia konsekwencja w grze i zaangażowanie całego zespołu. Oby dobry początek rozgrywek ligowych był zwiastunem dalszych sukcesów naszej drużyny w rozgrywkach piłkarskiej rundy wiosennej.

AP Mewa Resko

mewa ap

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x