Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

mewa apW miniony weekend drużyna AP Mewa Resko zainaugurowała rozgrywki w Wojewódzkiej Lidze Młodzika.

Udział w rozgrywkach ligowych pozwala nam konfrontować nasze umiejętności z najlepszymi zespołami województwa zachodniopomorskiego. Te rozgrywki są formą nagrody za ciężką pracę wykonaną na zajęciach szkoleniowych. Dzięki tym zawodom zawodnicy zdobywają dodatkowe doświadczenie, które w przyszłości na pewno zaprocentuje.

Jest to również możliwość porównania naszych metod szkoleniowych, z tymi stosowanymi w innych klubach. Ta wojewódzka konfrontacja pozwala nam zobaczyć na jakim etapie szkolenia jesteśmy i na co musimy zwrócić szczególną uwagę w pracy treningowej.

W pierwszym ligowym spotkaniu rozegranym w niedzielę 21 marca na naszym boisku podejmowaliśmy drużyną Błękitnych Stargard. Inauguracja rozgrywek ligowych w naszym wydaniu była bardzo udana, ponieważ pokonaliśmy przeciwnika wynikiem 6:0.

W całym spotkaniu pokazaliśmy dobrą technicznie grę i duże umiejętności. Przede wszystkim na uznanie zasługuje olbrzymia konsekwencja w grze i zaangażowanie całego zespołu. Oby dobry początek rozgrywek ligowych był zwiastunem dalszych sukcesów naszej drużyny w rozgrywkach piłkarskiej rundy wiosennej.

AP Mewa Resko

mewa ap

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x