Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Zadymienie apteka 01Dziś, chwilę po godz. 8, zadysponowano zastępy straży pożarnej do jednego z budynków przy ul. Wojska Polskiego w Resku. Doszło tam do zadymienia pomieszczeń.

Jak się okazało, spaliny zaczęły przedostawać się do pomieszczeń z przewodu kominowego. Do dużego zadymienia doszło m.in. w pomieszczeniach aptecznych, usytuowanych właśnie w tym budynku.

Piec centralnego ogrzewania, zasilany paliwem stałym, ogrzewa cały obiekt. Jest bardzo prawdopodobne, że przewód kominowy nie był odpowiednio drożny.

Do akcji przystąpiły zastępy straży pożarnej z OSP Resko i JRG Łobez, na miejscu zdarzenia pojawił się również patrol policji.

Palenisko pieca CO zostało wygaszone, a pomieszczenia przewietrzono. Teraz inspekcji będzie musiał dokonać kominiarz.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x