Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Resko ma ma bogatą historię, charakter i klimat. Nie powinien więc dziwić fakt, że nieustannie stanowi inspirację do wielu wyjątkowych drobiazgów. Wiele z nich znajdziesz w miejscowym "Studio Dao", które oferuje różnorodne pamiątki z Reska.

Wszystkie proponowane wyroby charakteryzują się wysoką estetyką, ciekawym designem i perfekcyjnym wykonaniem. Stanowią nie tylko doskonałą pamiątkę z wizyty w Resku czy upominek dla bliskich, ale również mogą być gadżetem wykorzystywanym na co dzień przez zakochanych w mieście mieszkańców.

- My bardzo kochamy Resko i poprzez swoją ofertę staramy się zarazić tą miłością każdego Klienta - mówi Renata Ostrowska, właścicielka firmy.

Gdzie znajdziesz wyjątkowe upominki?

"Studio Dao"  usytuowane  jest w centrum miasta przy ul. Środkowej 8, nieopodal Rynku Miejskiego. Jeśli więc zechcesz zapamiętać wizytę w mieście, koniecznie wstąp do naszej pracowni i wybierz zgodną z Twoim gustem, oryginalną pamiątkę z Reska.

Szeroki wybór atrakcyjnych upominków!

Oferta "Studio Dao" jest niezwykle bogata i zróżnicowana.

- Komponując ją chcieliśmy, by proponowane przez nas artykuły spełniły oczekiwania każdego miłośnika pamiątek - dopowiada Renata Ostrowska.

Design każdego przedmiotu jest bardzo przemyślany, dzięki czemu nasze produkty idealnie oddają ducha Reska. Oferowane przez nas ubrania z nadrukami pozwolą Ci natomiast wyróżnić się w tłumie i zademonstrować wszystkim swoją sympatię do naszego miasta. Asortyment sklepu zawiera również szeroką gamę praktycznych upominków, z których możesz korzystać każdego dnia. Wśród nich kubki z nadrukiem, efektowne breloki czy magnesy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą! 

Kontakt: 

Studio Dao, tel. 601 524 700

Resko, ul. Środkowa 8

https://www.facebook.com/studiodaoreklama

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl, fot. Studio Dao

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x