Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Resko ma ma bogatą historię, charakter i klimat. Nie powinien więc dziwić fakt, że nieustannie stanowi inspirację do wielu wyjątkowych drobiazgów. Wiele z nich znajdziesz w miejscowym "Studio Dao", które oferuje różnorodne pamiątki z Reska.

Wszystkie proponowane wyroby charakteryzują się wysoką estetyką, ciekawym designem i perfekcyjnym wykonaniem. Stanowią nie tylko doskonałą pamiątkę z wizyty w Resku czy upominek dla bliskich, ale również mogą być gadżetem wykorzystywanym na co dzień przez zakochanych w mieście mieszkańców.

- My bardzo kochamy Resko i poprzez swoją ofertę staramy się zarazić tą miłością każdego Klienta - mówi Renata Ostrowska, właścicielka firmy.

Gdzie znajdziesz wyjątkowe upominki?

"Studio Dao"  usytuowane  jest w centrum miasta przy ul. Środkowej 8, nieopodal Rynku Miejskiego. Jeśli więc zechcesz zapamiętać wizytę w mieście, koniecznie wstąp do naszej pracowni i wybierz zgodną z Twoim gustem, oryginalną pamiątkę z Reska.

Szeroki wybór atrakcyjnych upominków!

Oferta "Studio Dao" jest niezwykle bogata i zróżnicowana.

- Komponując ją chcieliśmy, by proponowane przez nas artykuły spełniły oczekiwania każdego miłośnika pamiątek - dopowiada Renata Ostrowska.

Design każdego przedmiotu jest bardzo przemyślany, dzięki czemu nasze produkty idealnie oddają ducha Reska. Oferowane przez nas ubrania z nadrukami pozwolą Ci natomiast wyróżnić się w tłumie i zademonstrować wszystkim swoją sympatię do naszego miasta. Asortyment sklepu zawiera również szeroką gamę praktycznych upominków, z których możesz korzystać każdego dnia. Wśród nich kubki z nadrukiem, efektowne breloki czy magnesy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą! 

Kontakt: 

Studio Dao, tel. 601 524 700

Resko, ul. Środkowa 8

https://www.facebook.com/studiodaoreklama

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl, fot. Studio Dao

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x