Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Pogoda jest kapryśna, jednak coraz chętniej spacerujemy. Ale czasami można trafić na naprawdę przerażające miejsca. - Podczas spaceru po lesie trafiłam na coś co wygląda upiornie - sygnalizuje Czytelniczka.

- To miejsce naprawdę może się przyśnić. Spaceruje człowiek po lesie, przedziera się przez chaszcze i nagle staje przed niezwykłym... czymś! Nagle widzę krzak, a do niego przyczepione czaszki zwierząt! Wokół leżą zebrane zwierzęce kości - relacjonuje dalej Czytelniczka.

Odwiedziliśmy to miejsce

Nie da się ukryć, że to wygląda upiornie nawet w środku dnia. Jeśli ktoś tram trafi o zmroku lub w nocy w słabym świetle księżyca, może przeżyć prawdziwy szok. Co to jest, kto to stworzył i w jakim celu? Czy to miejsce jakiegoś tajemniczego kultu czy może chory dowcip?

Upiorny totem znajduje się w lasku koło crossowiska w Resku. Na pewno ktoś tam zagląda, bo na pierwszych zdjęciach które otrzymaliśmy, czaszki były białe - teraz ktoś je pomalował jaskrawą czerwoną farbą.

 

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x