Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Gdynia OPEN to dwa konkursy piosenki skierowane do młodych wokalistów od 3 do 25 roku życia. Nasze miasto reprezentuje młoda i utalentowana wokalistka Amelia Wicińska.

Konkursy realizowane są przez Młodzieżowy Dom Kultury w partnerstwie z Laboratorium Innowacji Społecznych. Nadrzędnym celem festiwalu, jest wspieranie młodych talentów wokalnych z całej Polski oraz zza granicy, a także promowanie aktywności młodzieżowej, rozwijanie ich pasji i zainteresowań muzycznych oraz artystycznych. Gdynia OPEN Festiwal – to międzynarodowy konkurs realizowany od 2014 roku. Tegoroczna edycja odbędzie się ONLINE: https://gdyniaopen.pl/

W jury konkursu zasiadają same znakomitości: Jerzy Petersburski Jr., Katarzyna Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny, Wanda Kwietniewska, Kamil Bijoś. Już teraz można wspierać Amelię, oddając głosy na stronie organizatora festiwalu. Damian Wójcik - instruktor śpiewu z Nowogardzkiego Domu Kultury, przygotowywał Amelię do tego konkursu.

Amelia Wicińska w utworze "Sójka", kat. 11-12 lat

https://gdyniaopen.pl/glosowanie-nagroda-publicznosci-gdynia-open-2021-online/?szukaj=id:1049

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x