Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Łobzie Renata Kulik Starosta Łobeski oraz Sławomir Brodniak Skarbnik Powiatu mieli przyjemność podpisać umowę z Gminą Resko reprezentowaną przez Arkadiusza Czerwińskiego Burmistrza Reska oraz Dorotę Kowalską Skarbnika Gminy Resko na realizację projektu w ramach „Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III” pn. Likwidacja barier architektonicznych w budynku Zespołu Szkół w Resku.

Za pośrednictwem Powiatu Łobeskiego Gmina Resko otrzyma pozyskane z PFRON środki finansowe w wysokości 78.277,00 zł z przeznaczeniem na prace budowlane polegające na likwidacji barier architektonicznych, które w znaczny sposób usprawnią dostęp osobom niepełnosprawnym do użyteczności budynku.

Ponadto obie strony podpisały również umowę na przekazanie przez Powiat Łobeski dla Gminy Resko pomocy finansowej w wysokości 5.000,00 zł na organizację imprezy pn. "Wakacyjny Koncert Smyczkowy", który odbędzie się w najbliższą sobotę na Górce Borków w Resku, na który w imieniu organizatora serdecznie zapraszamy.

Tekst i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Łobzie

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x