Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś, 27 lipca w Wołkowie, gm. Radowo Małe, w godzinach porannych doszło do wypadku na terenie fermy norek. Ucierpiał młody mężczyzna.

Około godz. 7.30 zaalarmowano służby ratownicze, pomocy potrzebował  mężczyzna który wpadł pod ciągnik z przyczepą. Został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Szczecinie.

- Do wypadku doszło na terenie fermy norek. 17-letni mężczyzna w czasie pracy, chciał wskoczyć do ciągnika, poślizgnął się i wpadł pod tylne koło ciągnika oraz koła przyczepy. Doznał rozległych obrażeń kończyn dolnych, miednicy i kręgosłupa. Trafił do szpitala w Szczecinie - poinformowała nas podkom. Arleta Szwacińska - Zastępca Naczelnika Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

W akcji ratowniczej uczestniczył Zespół Ratownictwa Medycznego z Reska, OSP Radowo Małe, JRG Łobez, Policja i śmigłowiec LPR.

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x