Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Mieszkańcy Reska! Rusza kolejna edycja budżetu obywatelskiego. Jeśli masz ciekawy pomysł na co wydać publiczne pieniądze, nie czekaj i już dziś zgłoś swój projekt. To łatwiejsze niż myślisz, liczy się przede wszystkim kreatywność i odrobina chęci. Na Wasze pomysły czekamy do 31 lipca (do 2 sierpnia). Do zagospodarowania jest 100 000 zł!

Zgłoszenia zadań do budżetu obywatelskiego może dokonać:
1) każdy mieszkaniec Miasta Reska;
2) instytucje publiczne, organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie działające na terenie Miasta Reska.

W związku z prowadzonymi pracami remontowymi w Centrum Kultury w Resku, zgłoszenia zadań do Budżetu Obywatelskiego prosimy składać w Urzędzie Miejskim w Resku.

3 sierpnia poznamy pełną listę zweryfikowanych zadań, na które od 3 sierpnia do 5 września swoje głosy oddadzą mieszkańcy Reska. Wyniki głosowania i zwycięski projekt poznamy 10 września br.

Pliki do pobrania:

Urząd Miejski w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

WETYPOIU
+6 # WETYPOIU 2021-08-02 12:46
Panie burmistrzu mój pomysł na nowy budżet jest taki: niech pan zwróci zaległe budżety i mieszkańcy będą rozmawiać, a jeżeli nie to po co ta cała pana komedia, z tym budżetem obywatelskim, wszyscy się śmieją,że w Resku nagrywają nową wersję ,,Misia,, Bareii.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x