Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Mieszkańcy Reska! Rusza kolejna edycja budżetu obywatelskiego. Jeśli masz ciekawy pomysł na co wydać publiczne pieniądze, nie czekaj i już dziś zgłoś swój projekt. To łatwiejsze niż myślisz, liczy się przede wszystkim kreatywność i odrobina chęci. Na Wasze pomysły czekamy do 31 lipca (do 2 sierpnia). Do zagospodarowania jest 100 000 zł!

Zgłoszenia zadań do budżetu obywatelskiego może dokonać:
1) każdy mieszkaniec Miasta Reska;
2) instytucje publiczne, organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie działające na terenie Miasta Reska.

W związku z prowadzonymi pracami remontowymi w Centrum Kultury w Resku, zgłoszenia zadań do Budżetu Obywatelskiego prosimy składać w Urzędzie Miejskim w Resku.

3 sierpnia poznamy pełną listę zweryfikowanych zadań, na które od 3 sierpnia do 5 września swoje głosy oddadzą mieszkańcy Reska. Wyniki głosowania i zwycięski projekt poznamy 10 września br.

Pliki do pobrania:

Urząd Miejski w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

WETYPOIU
+6 # WETYPOIU 2021-08-02 12:46
Panie burmistrzu mój pomysł na nowy budżet jest taki: niech pan zwróci zaległe budżety i mieszkańcy będą rozmawiać, a jeżeli nie to po co ta cała pana komedia, z tym budżetem obywatelskim, wszyscy się śmieją,że w Resku nagrywają nową wersję ,,Misia,, Bareii.
Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x