Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Potrzebował 2,5 miesiąca, w tym czasie pracował. Maciej Ciebiera wyjechał rowerem z Reska i dotarł do Stambułu w Turcji!

Dziś mówi, że to nic wielkiego, ale przecież nasi Czytelnicy wiedzą, że w czasie tej podróży miewał różne sytuacje. Bywały też chwile zwątpienia, szwankował sprzęt i zdarzały się trudne sytuacje rodzinne. W sumie pokonał 4000 kilometrów jadąc rowerem w różnych warunkach.

Dziś czytamy w profilu społecznościowym Maćka:

"Dziękuje wszystkim za tę podróż, a w szczególności Resko24.pl - Niezależny portal informacyjny za realizację materiału. Aż trudno uwierzyć, że podróż osiągnęła swój kres. Z jednej strony to sukces, z drugiej brakuje dni spędzonych w trasie. 4000 km podzielone przez 2,5 miesiąca to tak, jakby codziennie jeździć rowerem z Reska do Gryfic i powrót. Wbrew pozorom to nie tak dużo. Spróbujcie sami. Świat jest mniejszy niż nam się wydaje. A na pewno bardziej otwarty niż to co widzimy przed ekranem TV."

Jako portal, staraliśmy się możliwie jak najlepiej udokumentować rowerową podróż z Reska do Stambułu w Turcji. Nasze relacje były różne, w różnych warunkach, często technicznie trudne. Prawda jest taka, że miało ich w ogóle nie być, ale po pierwszym wywiadzie z Maćkiem (przeprowadzonym na Wzgórzu Borków z Resku) wiedzieliśmy, że nie można tego nie opisać na łamach naszego portalu.

Dziś mamy barwną opowieść, do której na pewno warto powracać. Tak też się stanie, w czasie spotkania Macieja Ciebiery z młodzieżą Zespołu Szkół w Resku, zaplanowanym wstępnie na październik.

Poniżej ostatnia, inna niż poprzednie, relacja z podróży do Stambułu:

Fotorelacja Macieja Ciebiery:

Resko24.pl/fot. Maciej Ciebiera


Wszystkie materiały audio i wideo z podróży do Stambułu:

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x