Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Pomocnicy Mikolaja 03Dzieci uwielbiają teatrzyki, którymi za każdym razem są tak zafascynowane, jakby widziały jakiś cudowny świat. Dzieje się tak dlatego, że mały widz przeżywa przygody bohaterów tak intensywnie, jakby sam brał w nich udział. Magia spektakli nie ma sobie równych, jeśli aktorami są rodzice.

6 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne w wykonaniu rodziców i pracowników przedszkola, którzy zaprezentowali inscenizację pt. "Pomocnicy Świętego Mikołaja".
Bajka była dedykowana przedszkolakom z okazji Mikołajek. Była to niespodzianka dla dzieci, które wcale nie wiedziały, że ich rodzice oraz panie będą brać udział w tym przedsięwzięciu.

Każdy z aktorów starannie przygotował się do swojej roli. Przygotowana scenografia i kostiumy idealnie odzwierciedlały klimat przedstawionej bajki. Inscenizacja wzbudziła w małych widzach wiele pozytywnych emocji. Po przedstawieniu na dzieci czekała kolejna niespodzianka. Do każdej z grup zawitał Św. Mikołaj. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty wręczane każdemu dziecku przez Mikołaja.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego magicznego dnia.

Resko24.pl, tekst i zdjęcia: Przedszkole Miejskie w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x