Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dachowanie Resko Starogard 01Dziś około godz. 11.40, zadysponowano służby ratownicze do zdarzenia na odcinku DW 152 Starogard - Resko. Doszło tam do dachowania pojazdu.

Po przybyciu na miejsce służb ratowniczych, okazało się, że w aucie nikogo nie ma. Samochód osobowy leżał na środku drogi, dlatego ruch w obu kierunkach był zablokowany. 

Jak nam się udało ustalić, autem kierował mężczyzna, który wyszedł z auta o własnych siłach i zaczął się oddalać w kierunku lasu. Wszystko wskazuje na to, ze podróżował sam.

W tej chwili trwają poszukiwania kierowcy, a policja prowadzi postępowanie wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia. Około godz. 13.20 droga została otwarta.

Na miejscu pracowały zastępy Straży Pożarnej z OSP Resko i JRG Łobez oraz Policja.

Aktualizacja, godz. 13.40

Kierowca odnaleziony. Mężczyznę spostrzegł zastęp OSP Resko.

- Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 152 Starogard Resko, nieopodal skrzyżowania z drogą do Sosnowa. Kierujący pojazdem, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do dachowania pojazdu. Początkowo oddalił się z miejsca zdarzenia, ale już został odnaleziony. Jest to mieszkaniec Świnoujścia, jak tłumaczył oddalił się, bo szukał pomocy, aby zabezpieczyć auto. Jak wynika z pierwszych ustaleń, nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, był trzeźwypoinformowała nas kom. Arleta Szwacińska - p.o. naczelnika Wydziału Prewencji Ogniwa Ruchu Drogowego KPP Łobez.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x