Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

„Kobieta po prostu widzi rzeczy, których mężczyźni nie są w stanie zauważyć.”
Paulo Coelho

Dzien Kobiet ZS Resko 2022 01W ramach obchodów Dnia Kobiet uczniowie świetlicy, wraz z wychowawcami wykonali dla pań pracujących w szkole ozdobne breloki do kluczy z masy porcelanowej z sentencją.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego klas starszych: Kornel Czura, Arkadiusz Janicki, Leon Jaworski, Wiktor Krupka, Oliwier Pizoń, Marcel Roszyk, oraz Maciej Zienkiewicz składali serdeczne życzenia i wręczali breloki i lizaki paniom pracującym w szkole i swoim koleżankom w szkole podstawowej, branżowej i liceum.

Forum budynku Zespołu Szkół zostało udekorowane przez nauczycieli świetlicy i uczniów uczęszczających na zajęciach świetlicowych (opiekunowie: p. Marek Ilgiewicz, p. Monika Lipka, p. Bożena Meger, p. Ewa Wawrzyniak). Ponadto, w tym uroczystym dniu emitowano muzykę z kobietą w roli głównej - z głośników radiowęzła. Na telebimie natomiast można było obserwować sylwetki dam polskiej estrady.

Mały Samorząd Uczniowski (kl. I-III SP) również nie zapomniał o swoich nauczycielkach i koleżankach z klas. Odświętnie ubrani chłopcy obdarowywali upominkami, wiosennymi tulipanami, oraz miłym słowem – od serca (opiekun p. Renata Gajdzis).

W klasach wychowawczynie zadbały o to, aby chłopcy pamiętali o kobietach, tych „małych” – koleżankach z klasy, oraz tych dorosłych – mamach i babciach. Chłopcy z kl. IVb, na przykład, przekazywali życzenia raz z wierszykami. Mamy doceniły gest chłopców przesyłając podziękowania.
JW

Życzenia z okazji Dnia Kobiet:

 

Resko24.pl/ tekst i zdjęcia: Zespół Szkół w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x