Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

makulatura 2022Zapraszamy do udziału w kolejnej XVII edycji konkursu na zbiórkę makulatury.

Celem konkursu jest promowanie ochrony przyrody w lasach, utrzymania czystości lasów i ich naturalnego piękna, pobudzenie aktywności ekologicznej dzieci i młodzieży oraz zapoznanie z problematyką segregacji śmieci i gospodarki odpadami.

Konkurs trwa od 01.09.2022 r. do 22.05.2023 r. i skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych i średnich w zasięgu terytorialnym Nadleśnictwa Resko, zrzeszonych wyłącznie w grupach przedszkolnych lub klasach szkolnych, których w Konkursie reprezentuje wychowawca.

W terminie do 22 maja 2023 roku do godziny 15.00 zebrane dowody sprzedaży makulatury (faktury/rachunki) należy dostarczyć w zamkniętej kopercie do siedziby Nadleśnictwa Resko z dopiskiem „Konkurs – Zbierając makulaturę chronisz lasy” oraz nazwą przedszkola/szkoły, nazwą grupy przedszkolnej/klasy szkolnej, liczbą dzieci w grupie/klasie i czytelnym podpisem wychowawcy (imię i nazwisko).

Podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się do dnia 9 czerwca 2023 roku. Spośród zgłoszonych do konkursu grup/klas Nadleśnictwo Resko wyłoni zwycięzców czyli grupy/klasy, które zebrały największą ilość makulatury w przeliczeniu na jedno dziecko w grupie/klasie.

Zapraszamy! Czekają atrakcyjne nagrody!

Resko24.pl/Nadleśnictwo Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x