Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Rozswietlenie choinki Resko2023 009W dzisiejszy Mikołajkowy wieczór, tradycyjnie rozświetlono najważniejszą choinkę w Resku. Wspólne odliczanie z mieszkańcami, poprowadził Arkadiusz Czerwiński - burmistrz Reska.

Zaraz po rozświetleniu świątecznego drzewa, na Rynek Miejski w Resku wjechał Mikołaj i to dosłownie. Niestety nie wjechał na saniach i nie było reniferów, ale było również spektakularnie, bo wjechał kabrioletem w asyście quadów. 

Właśnie na tego gościa, czekała cała rzesza zgromadzonych dzieci. Po chwili Mikołaj przystąpił do dobrze sobie znanych obowiązków, zaczął rozdawać słodkości i chętnie pozował do wspólnych świątecznych zdjęć. Każdy mógł liczyć na ciepłe napoje oraz smakowite przekąski.

Dopisała pogoda i frekwencja. Coraz więcej mieszkańców spotyka się na Rynku Miejskim w Resku, aby wspólnie uczestniczyć w rozświetlieniu świątecznego drzewka.

Należy również podkreślić, ze z roku na rok, możemy liczyć na coraz więcej atrakcji. Organizatorem dzisiejszego wydarzenia było Centrum Usług Społecznych z Reska. 

Zimowa aura oraz dzisiejsza uroczystość, idealnie oddała atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Stream z uroczystości:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x